Udostępniliśmy System Umawiania Spotkań w Kancelarii ON-LINE

Mamy zaszczyt poinformować, że z dniem dzisiejszym - celem udogodnienia współpracy z Kancelarią - uruchomiliśmy system umawiania spotkań on-line.

Teraz umówisz spotkanie z wybranym Prawnikiem KDP Kancelarii Adwokaciej Witecka & Wspólnicy, bez konieczności wychodzenia z domu i bez konieczności wyknoywania połączenia telefonicznego na Sekretariat Kancelarii.

Umówisz się na spotkanie samodzielnie po godzinach pracy Kancelarii, a także w weekend - zawsze wtedy kiedy będziesz miał czas na dokonanie rezerwacji.

Wystarczy, że klikniesz na naszej stronie internetowej "Umów się na spotkanie ONLINE" i strona automatycznie przeniesie Cię do systemu rezerwacji Kancelarii, w którym z łatwością sprawdzisz dostępność terminów wybranego Prawnika Kancelarii i umówisz samodzielnie spotkanie, celem uzyskania porady prawnej lub porady prawnej połączonej ze sporządzeniem pisma w przedstawionej przez Ciebie sprawie.

System automatycznie powiadomi Cię o wybranym przez Ciebie terminie i przypomni 2 godziny przed spotkaniem - że jesteś umówiony. 

Zachęcamy do korzystania z nowego udogodnienia,

Pozdrawiamy serdecznie, 

Zespół KDP