WITECKA & WSPÓLNICY SP. K.Witaj na stronie naszej kancelarii

Kancelarię Adwokacką w Tarnowie zawiązało w 2013 roku trzech wspólników, zajmujących się uprzednio jednoosobowo świadczeniem usług doradczych i prawnych na rzecz podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

Idea połączenia i dążenia do wspólnego świadczenia usług, ma na celu dobro klienta, który otrzyma terminowo i fachowo świadczone usługi doradcze, w każdej dziedzinie prawa.

Poznaj naszą ofertę

OBSŁUGA PRAWNA PRZEDSIĘBIORCÓW I SPÓŁEK PRAWO GOSPODARCZE I HANDLOWE

Jesteśmy prawnikami i pełnomocnikami, jednakże jesteśmy też Przedsiębiorcami. Dlatego bardzo dobrze wiemy, jak ważne i istotne jest kompleksowe podejście do każdego zagadnienia, z jakim zgłasza się do nas Klient. Główną domeną i przedmiotem naszego zainteresowania jest prawo gospodarcze. (Czytaj więcej)

CZYTAJ WIĘCEJ

Prawo cywilne

Prawo cywilne jest gałęzią prawa, z którą każdy z nas ma do czynienia na co dzień, przy dokonywaniu najprostszych czynności życia codziennego. Naszym celem jest pomoc naszym Klientom w każdej sprawie z tego zakresu, dlatego oferujemy wsparcie i doradztwo w każdym aspekcie prawa cywilnego.(Czytaj więcej)

CZYTAJ WIĘCEJ

Prawo karne

Domeną adwokatów jest aktywne uczestnictwo w procesach karnych w charakterze obrońcy. Także i nasza Kancelaria, nie stroni od doradztwa w tej materii, stając jednak równie często po stronie osób pokrzywdzonych. Z uwagi na skupienie się przez nas na prawie gospodarczym, największą ilość spraw prowadzimy w materii związanej z aktywnością przedsiębiorców. (Czytaj więcej)

CZYTAJ WIĘCEJ

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Przedsiębiorca w dzisiejszych czasach często występuje w roli Pracodawcy. Realizując ideę wszechstronnej i kompleksowej obsługi naszego Klienta, chętnie doradzamy również w tej gałęzi prawa. Jako profesjonaliści, nie uchylamy się także od pomocy pracownikowi. (Czytaj więcej)

CZYTAJ WIĘCEJ

Prawo administracyjne

Jako jedna z nielicznych kancelarii adwokackich naszego regionu, oferujemy naszym Klientom wszechstronną pomoc w zakresu prawa administracyjnego, obejmującą zarówno reprezentację Klienta w postępowaniu administracyjnym, jak również wsparcie w przygotowaniu i pozyskiwaniu dokumentów. (Czytaj więcej)

CZYTAJ WIĘCEJ

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Nasza Kancelaria sławi się najlepszą renomą w tej dziedzinie prawa za sprawą występującej w roli pełnomocnika adw. Katarzyny Witeckiej posiadającej doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych począwszy od 2006 roku. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prawo własności intelektualnej

Sfera własności intelektualnej i jej ochrony jest bodajże najbardziej intensywnie rozwijająca się dziedziną prawa. W dobie Internetu i rozwoju nowych technologii, kwestia należytego zabezpieczenia praw do wytworu myśli ludzkiej i dochodzenia roszczeń związanych z naruszeniem tych praw jest szczególnie istotna. (Czytaj więcej)

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne sprawy

Mottem naszej działalności jest wszechstronność. Z uwagi na dobre i bliskie relacje z doradcami podatkowymi, brokerami ubezpieczeniowymi, doradcami patentowymi i przedstawicielami innych branż, konsultujemy każde zagadnienie z profesjonalistami, dając naszemu Klientowi najpełniejsze i najlepsze rozwiązanie. (Czytaj więcej)

CZYTAJ WIĘCEJ

WITECKA & WSPÓLNICY SP. K.Poznaj nasz Zespół

Aktualności
17 grudzień 2018
Świadectwo Ochronne na znak towarowy

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy kolejne postępowanie o udzielenie prawa ochronnego na znak towarowy.

Czytaj więcej
26 październik 2018
NOTY OBCIĄŻENIOWE 40 EU

Rozpoczynamy szereg działań zmierzających do ochrony naszych klientów, przed działaniami firmy skupiającej wierzytelności 40 eu od restrukturyzowanej Spółki z rejonu tarnowskiego.

Czytaj więcej
19 październik 2018
STAŻ - Pracownik - Sekretariat

Informujemy o możliwości odbycia stażu w sekretariacie Spółki FC 1 Sp. z o.o. - obsługującej trzy podmioty gospodarcze.

Czytaj więcej
WITECKA & WSPÓLNICY SP. K.Zaufali nam